LOW STOCK
£156.00
was
£310.00
was
In Stock
Product ID: 2087
Standard Delivery: Get your order in 3-4 working days.
Express Delivery: Need it sooner? Choose express for 1-2 working days!
Free delivery to select areas. Click Delivery Information below for more info.
- 2 year guarantee covering all manufacturing defects
- 550 x 305 x 839mm (width x depth x height)
- Designed to add a touch of classic style to your bathroom.
- One tap hole ceramic basin included
- Soft close dampers are built into the hinges to give quiet, controlled closure
- This elegant white gloss finish compliments any modern bathroom to create a designer look
Description
What's in the box?
Glacier Vanity Unit White Gloss 550mm
Glacier One Tap Hole Ceramic Basin
This item does not include a basin mixer (please see essential extras)
More Information
| Guarantee | 2 year guarantee covering all manufacturing defects |
|---|---|
| Width | 550mm |
| Depth | 305mm |
| Height | 839mm |
| Style | Contemporary design |
| Basin | One tap hole ceramic basin included - Basin mixer sold separately |
| Handles | Chrome finish handles |
| Hinges | Soft close dampers are built into the hinges to give quiet, controlled closure |